EBOOK - JAK PLANOWAĆ POSIŁKI?

OSZCZĘDZAJ ZDROWIE, CZAS I PIENIĄDZE

Jak mogę Tobie pomóc

u

Czy chciałabyś mieć więcej wolnego czasu dla siebie i dla rodziny?

u

Czy chciałabyś spędzać mniej czasu na przygotowywaniu posiłków?

u

Czy chciałabyś spędzać mniej czasu na zakupach?

u

Czy chcesz jeść zdrowo i regularnie?

u

Czy chcesz wydawać mniej pieniędzy na jedzenie?

u

Czy chcesz marnować mniej jedzenia?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to koniecznie zobacz dalej co czeka na Ciebie w EBOOKU

Co znajdziesz w EBOOKU

Z

Dowiesz się jak planować posiłki

Z

Otrzymasz triki, aby skrócić czas potrzebny w kuchni

Z

Otrzymasz 32 szczegółowe przepisy oraz zestaw 3 przykładowych jadłospisów

Z

Poznasz sposoby na przechowywanie produktów i posiłków

Z

Poznasz podstawy dobrego budżetu domowego

Z

Dowiesz się jak układać dobry i zbilansowany jadłospis

Z

Otrzymasz wskazówki jak skuteczniej przygotowywać posiłki na cały tydzień

Z

Dowiesz się jak robić zakupy, aby kupić zdrowo i wydawać mniej

Z

Poznasz pełny cykl planowania posiłków na cały tydzień

Z

ZeroWaste, czyli poznasz jak nie marnować jedzenia

STRONY PEŁNE WIEDZY

ROZDZIAŁÓW

SZCZEGÓŁOWE PRZEPISY

Co zyskasz dzięki planowaniu posiłków

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

  1. Skrócisz czas przygotowania jednego dania
  2. Zmniejszysz czas potrzebny na zakupy
  3. Zyskasz czas dla siebie i rodziny

ZAOSZCZĘDZISZ ZDROWIE

  1. Mając zaplanowane posiłki, będziesz spokojniejsza i mniej zestresowana
  2. Planując posiłki z wyprzedzeniem masz czas na dobór właściwych produktów zgodnie z potrzebami Twoimi i Twojej rodziny, a więc zdrowiej
  3. Będziesz jeść regularnie = mniej podjadania

ZAOSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

  1. Planując tygodniowy jadłospis kupujesz to co rzeczywiście będzie CI potrzebne (mniej marnowania = więcej PLN w kieszeni)

  2. Planując posiłki lepiej wykorzystasz resztki

Opinie o EBOOKU

Jestem osobą, która nie lubi gotować i nie mam na to czasu. Ale jako mama dwójki dzieci, którym chcę wpoić nawyki zdrowego odżywiania i osoba, która po prostu potrzebuje dużo energii do realizacji co rusz to nowych ambitnych projektów wiem, że planowanie to podstawa. Uwielbiam wszelkie sałatki i szybkie, zdrowe potrawy – dla tego przepisy na Power kanapki czy warzywne muffiny były dla mnie strzałem w dziesiątkę! Ten eBook przekonał mnie, że mogę jeszcze bardziej ułatwić sobie życie dzięki gotowym ciekawym przepisom i praktycznym wskazówkom. Bardzo przydatne są listy zamienników czy ściągi np czasu namaczania i gotowania różnych kasz (żeby makaron nie był jedyną opcją na szybko:) Polecam go w szczególności zabieganym kobietom, bo pokazuje, że można i da się nie tylko oszczędzić pieniądze i przestać marnować jedzenie ale jeść mniej monotonnie i bardziej ciekawie – a co najważniejsze, spędzić mniej czasu w kuchni:)

Marta Krasnodębska

http://martakrasnodebska.pl/

Świetny ebook! Czegoś takiego jeszcze wcześniej nie widziałam. Książek z przepisami do kupienia nie brakuje, ale w końcu ktoś radzi jak z nich korzystać i dopasować do potrzeb swojej rodziny.

Dorota, mama trójki

To nie ebook – to pełna książka! Chociaż to ponad 170 stron, to czyta się szybko i lekko, a porady faktycznie do wprowadzenia natychmiast w życie. Pierwszy plan posiłków za mną 🙂

Kasia

Dlaczego planowanie posiłków jest tak potrzebne

 

Chciałabym podzielić się z Tobą kilkoma sposobami, by sprawić, że znajdziesz więcej czasu dla dzieci, dla rodziny, ale przede wszystkim także dla siebie.

 

Wiem, co to znaczy nie mieć czasu dla siebie, byłam w tym miejscu, gdzie ciągłe wyrzuty sumienia i brak poczucia doskonałości sprawiły, że czułam, że coś jest nie tak. Dopiero po kilku latach udało mi się zrozumieć i wprowadzić w nasze życie kilka prostych zasad.

 

Wszystko siedzi w głowie. Doskonałość to umiejętność pogodzenia ze sobą rzeczy, których nie da się pogodzić. Proste, zdrowe przepisy ułatwiają życie, ale i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Planowanie brzmi banalnie, ale tak naprawdę wyrobienie w sobie kilku nawyków pozwala czuć, że zrobiłaś dzisiaj dla siebie wystarczająco dużo.

 

Prowadzenie domu to czasem walka z całym światem. Pozwól mi pokazać, jak wprowadzenie kilku zasad pozwoli Ci zapanować nad swoim dniem, dniem Twojej rodziny, a i z czasem pozwoli na odnalezienie tego czasu na chwilę z książką, której czytanie odwlekasz od tylu tygodni.

 

Czas jest bezcenną wartością. Szczególnie czas poświęcany najbliższym. Wiem, jak małe porażki potrafią rozwalić nawet najsilniejsze z nas. Pozwalajmy sobie na błędy, ale nauczmy się minimalizować je tam, gdzie najczęściej ich doświadczamy. Kuchnia to miejsce zabawy i odkrywania. Najlepsza mama to ta, która sprawia, że dzieci wiedzą jak bardzo są kochane.

 

Nie stawiaj sobie ogromnych wymagań. Jedyne co musisz, to dawać miłość i poczucie bezpieczeństwa. Żadne cuda z książek kucharskich, wymyślnych poradników czy podsłuchanych w przedszkolu “sposobach na dzieci” im tego nie zapewnią. Tylko Ty. Pozwól, że pokażę Ci jak ogarnąć dom po to, żebyś mogła skupić się na tym, co najważniejsze. Z uśmiechem i spokojem 🙂

 

Jest jest jeszcze jedna rzecz o której warto pamiętać!

 

9 mln ton żywności i 5 miejsce w Europie zajmuje Polska jeżeli chodzi o wyrzucanie jedzenia. Statystycznie czteroosobowa rodzina wyrzuca 200 zł do kosza każdego miesiąca! Swoją drogą za taką kwotę możesz już kupić porządne buty, jednodniowy pobyt w górach, a nie mówiąc już ile możesz za te pieniądze kupić produktów na obiad. 

 

59 zł*

(89 zł)

*promocja trwa do 21 stycznia (włącznie)

59 zł*

(89 zł)

*promocja trwa do 21 stycznia (włącznie)

BONUS 1

Ilustrowane ściągi, aby proces planowania posiłków przebiegał szybciej, sprawniej i przyjemniej

BONUS 2

Elastyczny arkusz do planowania posiłków oraz budżetu domowego

BONUS 3

Pełny, przygotowany wcześniej plan posiłków (konsultowany z dietetykiem) wraz z listą zakupów i przepisami na cały tydzień pokazujący trzy metody planowania.

Nawet jeśli przepisy nie odpowiadają Twoim gustom lub nie spełniają Twoich potrzeb żywieniowych to zrozumiesz proces myślenia, który przechodzi do planowania posiłków i zobaczysz, jak wszystkie porady ekspertów są stosowane w ciągu tygodnia!

Wartość bonusów to ponad 150 zł

 

Przykładowe strony z EBOOKA

W Ebooku “Jak Planować Posiłki” znajdziesz ponad 170 stron z praktycznymi, sprawdzonymi informacjami i poradami na temat planowania posiłków, abyś mogła oszczędzać czas, zdrowie, pieniądze i żyć spokojniej. To instrukcja krok po kroku jak zacząć planować posiłki. Pokazuję w nim 3 metody, które możesz dostosować do swojego tryby życia.

Ebook jest tak zaprojektowany, żebyś szybko mogła zastosować moje wskazówki i od razu zacząć działać. Efekty będziesz widzieć już po tygodniu! Planowanie posiłków nie musi zajmować dużego kawałka życia, aby być skuteczne.

O MNIE

Cześć, nazywam się Elwira.

Gdy 8 lat temu urodził mi się chory syn moje życie zmieniło się o 180 stopni. Po latach pracy w korporacji finansowej postawiłam wszystko na jedną kartę i założyłam bloga  „Jak ona to robi”, który odniósł sukces. Ale za nim to się stało, przeszłam dużo w swoim życiu… Zrezygnowałam z pracy w korporacji finansowej, żeby zajmować się chorym synem. Większość środków musieliśmy przeznaczać na leczenie syna, to w efekcie doprowadziło do dużego zadłużenia. Byliśmy bez poduszki finansowej i perspektyw na lepsze życie. Dzięki motywacji i determinacji spłaciliśmy długi. Dzisiaj prowadzę swój budżet domowy rozsądnie, a planowanie posiłków znacząco wpłynęło na ograniczenie wydatków na jedzenie. Wprowadzone zmiany oraz rewolucja jaka za tym zaszła w moim i całej rodzinnym życiu doprowadziły mnie do miejsca, gdzie jestem – spokojna finansowo, mam więcej czasu dla dzieci i na swoje pasje, jem zdrowiej i realizuję marzenia.