TECH GEEK

Pokaż mi swój telefon, a powiem Ci kim Jesteś #2

Pokaż mi swój telefon, a powiem Ci kim Jesteś #2
Jak Ona To Robi
Dziś kolejna część z serii  “Pokaż mi swój telefon, a powiem Ci kim Jesteś #2” .
W pierwszej odsłonie poznaliście Ulę, natomiast teraz zachęcam Was do zapoznania się z Edytą, która inspiruje mnie do ciągłej pracy nad sobą.
Oto jak Edyta zgodziła się na udzielenie “wywiadu” 🙂
10424671_652913801463568_2035330694_n
Czym się zajmujesz?
Jestem psychologiem, żoną, mamą i zajmuję się life designem – lubię tę nazwę, bo skupia w sobie wszystkie moje pasje, które chcę realizować i w życiu i w pracy. Mocno wierzę w to, że każdy człowiek, w każdym momencie swojego życia jest w stanie ulepszać i udoskonalać to, w jaki sposób przeżywa swoją codzienność. Dlatego podczas pracy (nawet gdy myślę o pracy jak o pisaniu bloga) staram się dotykać różnych tematów.
Jaki posiadasz model telefonu? Dlaczego wybrałaś właśnie ten?
Samsung Galaxy Trend. Nie jestem ekspertem, nie skupiam się na funkcjach, na tym dlaczego telefon jest lepszy od innego. Ten wybrałam kierując się jego wyglądem – jest prosty, pasuje do mnie. Chciałam tez mieć możliwość korzystania z ulubionych aplikacji i robienia dobrych zdjęć.
Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś #2
Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś #2
Jakich aplikacji używasz i dlaczego?
Najbardziej lubię aplikację Remember The Milk (opcja pro ma sens przy okazji posiadania smartfona, niestety darmowa nie zdaje egzaminu), Wiem, co jem (przydatna do czytania etykiet w sklepach) i oczywiście Instagram, od którego się uzależniłam.
Z jakich funkcji w smartfonie nie mogłabyś zrezygnować?
smsy są mi niepotrzebne, ale konieczne jest robienie zdjęć.
Co aktualnie lubisz słuchać w swoim smartfonie?
[videoembed type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JfTCRDsQeyU”]
Podsumowanie:
Edyta – miss doskonałości i elegancji. Perfekcyjna Pani domu jeszcze wiele mogłaby się od niej nauczyć 🙂

Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych dlatego żyje taka, by nie zmarnować żadnej chwili, realizując po kolei wszystkie swoje plany.
Na swoim blogu uczy jak żyć w zgodzie z samym sobą i być szczęśliwym człowiekiem. Skutecznie edukuje swoje czytelniczki oraz ukazuje im, że każda ma wystarczająco dużo wewnętrznej mocy, by zrealizować swoje najskrytsze marzenia.

 Zachęcam was do zapoznania się z blogiem:

www.edytazajac.pl

Jak Ona To Robi

3 komentarze

  1. Fajny pomysł z tym cyklem 🙂 A Edyta, no cóż – niesamowita osoba 🙂 Sama jakiś czas temu przeprowadziłam z nią wywiad, a w dodatku jestem stałą czytelniczką jej bloga i uważam, ze ma naprawdę wiele do powiedzenia!

Leave a Response