LIFESTYLE

Prezent na Dzień Ojca? Propozycje na nietypowe prezenty dla taty

Jak Ona To Robi

Kiedy jest Dzień Ojca?… Wiesz? A masz prezent na dzień ojca?

Obudzona w środku nocy potrafiłabym bez zastanowienia odpowiedzieć na pytanie: kiedy jest Dzień Matki, Dzień Dziecka? Ale Dzień Taty zająłby mi pewnie jedno ziewnięcie. A przecież tata to jedna z najważniejszych osób i też należy mu się prezent na dzień ojca. Rola taty jest o wiele ważniejsza niż tylko zajęcie się dzieckiem kiedy mama gotuje obiad lub musi wyjść do sklepu. Kto jak nie tata potrafi bawić się z dzieckiem, kto jak nie tata potrafi motywować i ma więcej luzu w wychowywaniu dziecka? (mama też jest super, ale wiecie o co mi chodzi). Kto jak nie tata pokazuje dziecku świat i to, jak wiele oferuje możliwości, nie widzi przeszkód tylko rozwiązania?

 

Daj mu możliwość!

„Nie, bo nie umiesz. Nie, bo źle ubierzesz. Nie, bo dasz za zimne mleko”. Nie, nie, nie. Jak zacięta płyta – cały czas podważasz jego kompetencje. Zastanawiam się – dlaczego wobec dzieci staramy się nie używać zbyt wielu „nie” i nie podcinać im skrzydeł, ale łatwo robić to wobec ojca Twoich dzieci? Pozwólmy tatom wypracować ich własny styl wychowania i budowania relacji z dziećmi. Ich własnych relacji, bez wtrącania trzech groszy w relacje ojciec-dziecko. Możesz to zrobić?

 

Doceniam relacje Radka z dziećmi, które buduje i tworzy we własny sposób. Oczywiście bywają dni, kiedy chciałabym coś poprawić, powiedzieć, że można inaczej, że Adaś jednak woli sok pomarańczowy… Ale zanim to zrobię… gryzę się w język, czekam, oddycham. Nie chcę podawać mu gotowych odpowiedzi i rozwiązań. Daję im czas. A to, co wychodzi w trakcie to co innego.

Ale czyż to nie jest urocze, kiedy dziecko idzie w dwóch różnych skarpetkach do przedszkola, albo kiedy dał dziecku parówki na kolacje zamiast zdrowej owsianki? To jest mało ważne kiedy tata jest przy dziecku, pozwala mu się rozwijać, jest wsparciem (co jest bardzo ważne) i chce to podkreślić i docenić jego wysiłek. Dlatego Dzień Ojca, tak samo jak Dzień Matki, będziemy celebrować hucznie i z tej okazji na pewno przygotujemy prezent dla taty i spędzimy ten dzień razem.

 

Jaki kupić prezent na Dzień Ojca?

Prezenty na Dzień Ojca to nie taka prosta sprawa. Prezent dla mamy, koleżanki – nawet jak się mocno nie postarasz, to kobieta ucieszy się z każdej niespodzianki –  w końcu wszystkiego potrzebuje 😉 Z mężczyznami jest trochę łatwiej, bo mężczyzna nie potrzebuje tysiąca par butów do sukienki, spodni, kosmetyków do każdej partii ciała 😉 Wystarczy zadać sobie pytanie – czym się pasjonuje, jakie ma zainteresowania – i już masz mniejsze pole do manewru. Dlatego dzisiaj przychodzę na ratunek i z pomocą sklepu Crazyshop chcę ci zaproponować fajne, ciekawe i intrygujące upominki na Dzień Ojca, które na pewno ułatwią Ci sprawę. Mało tego – każdy prezent można spersonalizować (życzenia, imię), co będzie unikatową pamiątką na całe życie. Ja już wybrałam..

 

 

<KLIK> Skórzana retro kosmetyczka <KLIK>

(Piękna, prawda? Zazdroszczę mu jej bardzo)

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

 

<KLIK> Narzędzia z dedykacją “Dobrze, że jesteś i potrafisz wszystko naprawić”…. <KLIK>

(No bo kto jak nie tata?)

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

<KLIK> Poduszka z napisem <KLIK>

 

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

 

Jak pić piwo to w odpowiednim kuflu <KLIK>

prezent na dzień ojca

 

A gdyby było wam mało, to podsyłam wam jeszcze kilka inspiracji na prezent:

 

Dla smakoszy piwa i nie tylko

prezent na dzień ojca

1/Grawerowany kufel do piwa 2/Termos 3/Otwieracz do piwa dla taty 4/Grawerowana skrzynka na piwo

Dla majsterkowicza i nie tylko

 

prezent na dzień ojca

1/Narzędzie wykonane ze stali nierdzewnej, z rękojeścią obitą drewnem 2/Personalizowany nóż grzybiarza  3/Młotek z dedykacją 4/Zestaw narzędzi precyzyjnych  dla taty

 

 

Rodzinne 

 

prezent na dzień ojca

1/Ręcznik dla taty (personalizowany) 2/Koszulka dla taty i dziecka z personalizowanym nadrukiem 3/Podstawka pod telefon 4/Praliny z belgijskiej czekolady

 

Jak już przejrzysz wszystkie inspiracje to koniecznie napisz mi jak spędzacie Dzień Ojca? A może nie celebrujecie tego dnia? Napisz jestem strasznie ciekawa

Jak Ona To Robi

4 komentarze

  1. ja już kupiłam lokalizator notiOne do kluczy dla taty 🙂 ale na pewno narzędziowy pack kupię za rok 🙂

Leave a Response