Skip to content

4 komentarze

 1. Edyta Choińska
  27 listopada 2017 @ 21:02

  Kibicuję! Ja też od dłuższego czasu motywuję się myśląc pozytywnie i tym, jak bym chciała wyglądać na plaży w Brazylii, jednakże chcieć to nie zawsze móc. Bo to móc to zależy na początku od tego, na ile jestem w stanie siebie zmusić, by wyjść z ciepłego mieszkanka, wskoczyć w dresy i zapierdzielać w pocie na rowerku. Dramat przez pierwsze 15 min, a później… aż się chce. Mnie czeka wg. mojego dietetyka walka z 15kg nadwagą, ale nie daję się! 🙂 Podziwiam Ciebie i trzymam kciuki!

  Reply

 2. Mariolka Dieloman
  11 października 2017 @ 07:50

  Może jestem inna- ale nie mam presji na diety i ćwiczenia – ewentualnie jakbym sie uparła ale tak bardzo mocno to mogę czasem po biegać dla kondycji tylko a nie dla odchudzania.
  Zawsze mam ochote napisać ze 18.06.2017 w ciagu 2 godzin zgubiłam 5 kilo. Można?
  Można jeśli w całej ciąży przytyje sie 8kg to podczas porodu zgubisz 5 🙂 i zyskasz dużo więcej ale juz możesz je przytulać.
  Tak z przymrużeniem oka o diecie;)

  Reply

 3. Ania Kalemba
  21 marca 2017 @ 10:00

  Cudowne podejście! Uwielbiam! :* Moim zdaniem tylko odchudzanie z głową ma sens!

  Reply

 4. Olga Pietraszewska
  20 marca 2017 @ 20:40

  No pięknie! Gratuluję nie tylko tych 4 kilogramów, ale właśnie tego rozsądnego podejścia i odnalezienia takiego sposobu na schudnięcie, który jest zgodny z Twoim rytmem, potrzebami, wymaganiami, preferencjami i stylem życia. Tak jest właśnie najlepiej!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *