Skip to content

7 komentarzy

 1. Justyna Lisicka
  13 stycznia 2018 @ 18:11

  Sukienka wygląda znacznie apetyczniej na Tobie.

  Reply

 2. Monika Mo
  21 grudnia 2017 @ 14:16

  Ja ogólnie siebie lubię, choć teoretycznie według medialnych standardów jest sporo odstępstw od akceptowalnej normy, ALE w sukienkach to siebie lubię najbardziej. Nie mam ich w zawrotnej ilości, ale kilka mocarnych wisi w szafie i ratują mi każdą okazję. Trochę szkoda, że jak się robi bardzo zimno to noszenie sukienek przestaje być takie komfortowe jak latem. Na szczęście wiosną i jesienią da się to obejść. Piękne zdjęcia, tak przy okazji!

  Reply

 3. Gosiasamosia
  14 grudnia 2017 @ 18:58

  Witaj Elwiro, sukienki naprawdę są piękne i kobiece. I żeby ładnie leżały muszą mieć na czym leżeć. Nie ważne czy jest się drobniejszym czy ma się figurę jak Sophia Loren cze Beyonce bo najwazniejsze jest by wyglądać jak kobieta. I niech sobie ludzie wbiją do głów, że CHUDA KROWA TO JESZCZE NIE ŁANIA. Pozdrawiam serdecznie Gosia.

  Reply

  • malina
   6 lipca 2018 @ 17:40

   CHUDA KROWA TO JESZCZE NIE ŁANIA? Co chciałaś prze to powiedzieć? Obrazić kobiety? Każdy ma prawo wyglądać jak chce, nieważne czy ma nadwagę/ niedowagę/ wagę w normie. I jesteśmy ludźmi, więc mamy ciało, tak że zawsze niezależnie od wyglądu, sukienka ZAWSZE ma czym leżeć;) Pozdrawiam.

   Reply

 4. Gosiasamosia
  11 grudnia 2017 @ 19:47

  Witaj Elwiro, jestem tu nowa. Zanim przeczytam cały artykuł, to najpierw chcę pochwalić Twoją urodę, figurę i sukienkę. Pozdrawiam serdecznie Gosia.

  Reply

  • Jak ona to robi
   14 grudnia 2017 @ 16:22

   Gosiu, dziękuje bardzo. Otrzymać od kobiety takie komplementy= bezcenne

   Reply

 5. Ania Kalemba
  1 grudnia 2017 @ 12:10

  Ahhh, jak zwykle UWIELBIAM! Twoje podejście do kobiecości jest niesamowite! 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *