Skip to content

2 komentarze

  1. Beata
    20 kwietnia 2014 @ 00:12

    A moj syn tez latami chodzil do logopedy, ale teraz poprawia w domu wszystkich, ktorzy nie do konca poprawnie cos wymawiaja. Pozdrawiam i Wesolych Swiat. Beata

    Reply

    • Elwira
      1 czerwca 2014 @ 23:32

      Jeszcze niedawno marzy艂am, aby syna zacz膮艂 m贸wi膰 a teraz gada non stop.
      Jego gadulstwo czasami bywa m臋cz膮ce 馃槈

      Reply

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *