7 komentarzy

 1. DorothyAn
  25 maja 2017 @ 14:44

  ale świetny artykuł. Też stosuję tę koreańską pielęgnację. Dzięki tym koreańskim metodom polubilam też niektóre kosmetyki azjatyckie, które mozna u nas np w douglasie dostać. Ostatnio jestem zadowolona bardzo ze skin tonera i esencji do twarzy z Bentona.

  Reply

 2. #dobrzewydane Kosmetyki do twarzy, które warto mieć
  18 kwietnia 2017 @ 23:13

  […] do mycia La Roche-Posay (pisałam o nim w tym wpisie) jest bardzo wydajny – używam go ponad pół roku i nie mogę skończyć. Mam wrażliwą oraz […]

  Reply

 3. Agnieszka Kudela
  14 lutego 2017 @ 09:35

  Od kilku lat zmywam makijaż najpierw płynem i dłońmi, a następnie przystępuję do dokładnego oczyszczania szczoteczką soniczną.
  Ostatnio w delegacji mi się rozładowała i musiałam sobie radzić kilka dni bez niej… o Mamusiu jak ja nie mogłam domyć twarzy! 10 wacików z płynem było mało – wciąż zostawały na nich ślady makijażu. I pomyśleć, że kiedyś podczas demakijażu poprzestawałam na samym płynie! Nawet się nie dziwię, skąd u mnie cera nastolatki do 25 roku życia… a im gorsza cera tym więcej kosmetyków kolorowych, gorsze oczyszczanie i miałam błędne koło. A oczywiście chciałam dobrze – nie przesadzać z pielęgnacja w myśl zasady co zasady dużo to niezdrowo.

  Reply

 4. Ania Kalemba
  13 lutego 2017 @ 12:26

  ojjjj, chyba właśnie dostałam kopa…w twarz 😉 Ale to taki pozytywny kop 🙂 Dzięki :*

  Reply

 5. TwojeDIY Kasia
  9 lutego 2017 @ 17:15

  Zdjęcie główne mistrz. 🙂

  Reply

 6. strasznie smaczne
  7 lutego 2017 @ 23:06

  Moja babcia stosowała tylko dwa specyfiki w swoim prawie 90 letnim życiu – krem Nivea – na wszystko-od suchej skóry, przez ukąszenia owadów, po zadrapania, zranienia i amol – na wszystko inne, na co nie dało się zaaplikować kremu Nivea 🙂 Też liczę na dobre geny, bo przyznam się, że z oczyszczaniem twarzy jestem na bakier.

  Reply

 7. Olga Pietraszewska
  7 lutego 2017 @ 21:17

  OMG! Na tym zdjęciu wyglądasz jak Sally Spectra z Mody na Sukces!!! 😀

  Cieszę się ogromnie, że wprowadziłaś oleje do pielęgnacji! To bardzo dobra decyzja 🙂

  I oczywiście PIĘKNIE dziękuję za polecenie mojego blogaska 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *