LIFESTYLE

Darmowe posiłki (w domowym budżecie) – oszczędzaj pieniądze, czas i zdrowie – dołącz do wyzwania

Jak Ona To Robi

W Europie zajmujemy 5. miejsce, jeżeli chodzi o wyrzucanie jedzenia. 9 mln ton żywności! Statystycznie 4-osobowa rodzina wyrzuca 200 zł do kosza. Swoją drogą: za taką kwotę można już kupić porządne buty. To także jednodniowy pobyt w górach. Nie mówiąc już o tym, ile można za te pieniądze kupić produktów na obiad 🙂 Czy nie lepiej jeść mądrze i zachować kasę na oszczędności i własne przyjemności?

 

Żarty się skończyły

Najczęstszą przyczyną wyrzucania żywności jest przeoczenie terminu przydatności do spożycia. Domyślam się, że wynika to z tego, że nie czytamy etykiet albo robimy za duże zapasy. Dlatego nie mogę stać bezczynnie i chcę Was zaprosić do darmowego wyzwania, które odbędzie się na grupie “Sprytne babki” (klik) Co będziemy robić?

Będziemy się śmiać, żartować i uczyć, jak za pomocą czterech produktów w lodówce – a czasami mniej – możemy wyczarować szybkie i pyszne danie. Zobaczycie: to nie jest takie trudne!

 

#OszczedzaniePrzezGotowanie

Będziemy wyciągać z półek nasze zapasy, wykorzystywać resztki i likwidować bariery związane z planowaniem posiłków. Tak żeby nauczyć się jeść regularnie i zdrowo.

 

Pokażę Wam:

  • jak w prosty sposób stworzyć dobry posiłek z niczego
  • jak nie tracić dużej ilości czasu w kuchni
  • jak oszczędzić czas i pieniądze,

 

Skończymy z nudnym siedzeniem w garach, ograniczymy ból pleców i obudzimy w sobie kreatywność.

 

Bądźcie sprytne!

Zbierajcie pieniądze na swoje wymarzone przyjemności, jedzcie zdrowo i miejcie kontrolę nad swoim życiem. Skończymy z nudnym siedzeniem w garach, ograniczymy ból pleców i obudzimy w sobie kreatywność. 🙂 

Dołącz do wyzwania 

Darmowe posiłki (w domowym budżecie) – oszczędzaj pieniądze, czas i zdrowie. Wyzwanie trwa trzy dnia i zaczyna się 4.12.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wyzwaniu, to zapisz się

TU (klik)

 


PODOBAŁ CI SIĘ TEN WPIS? ZNASZ KOGOŚ, KOMU MOŻE SIĘ PRZYDAĆ?  BĘDZIE MI OGROMNIE MIŁO, JEŚLI:

  • Naciśniesz „lubię to” lub udostępnisz na swoim profilu lub fanpejdżu 😉 
  • Napiszesz mi swój komentarz,

 

 

Jak Ona To Robi

3 komentarze

Leave a Response