Skip to content

9 komentarzy

 1. Postelectric
  5 października 2014 @ 12:08

  Ja próbowałam ćwiczyć z Chodakowską, Mel B, Cindy Crawford i są to oczywiście przydatne ćwiczenia ale tylko na nich daleko bym nie ujechała xD Jeśli na co dzień jest się zabieganym i ma się mało czasu, to czasem ciężko znaleźć motywację na katorżnicze ćwiczenia siłowe. Najpierw powinno się skupić na ćwiczeniach cardio. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem był rowerek stacjonarny. jak się już na niego wdrapałam..to jechałam, jechałam…trzeba znaleźć coś dla siebie. Mi rowerek przypadł do gustu i nie poddałam się po pierwszym miesiącu. Jazda na nim weszła mi w nawyk, a ze dwa razy w tygodniu dokładałam ulubione ćwiczenia od Chodakowskiej czy Mel B. Niedawno postanowiłam też zacząć biegać. Na promocji w outlecie Fashion House zakupiłam New Balance’y za 99 zł :D. na początek świetne buty. niestety dopadło mnie przeziębienie i po 3 przebieżkach muszę zrobić przerwę.

  Reply

 2. Anna Byczek
  17 września 2014 @ 21:53

  A gdzie w tym zestawieniu moja ulubienica Mel B?

  Reply

 3. Dorota Zalepa
  13 września 2014 @ 20:42

  Korzystam z aplikacji treningowych dostępnym w TV lub idę biegać. Każda forma treningu jest dobra, byleby była wykonywana 😉

  Reply

  • Jak ona to robi
   14 września 2014 @ 21:46

   Aplikacji na telefon jest bardzo dużo. Możesz jakąś polecić?
   To prawda każda aktywność fizyczna jest dobra tylko trzeba być konsekwentnym.

   Reply

   • Dorota Zalepa
    14 września 2014 @ 22:48

    Używam aplikacji dostępnych w moim telewizorze (smart TV). Nie polecę konkretnej bo tak naprawdę korzystam z wielu, ostatnio przypadła mi do gustu salsa aerobik (nie wiem czy nie przekręciłam nazwy). Grunt to znaleźć coś dla siebie i zacząć się ruszać 🙂

    Reply

 4. Małe codzienności
  13 września 2014 @ 08:54

  Jestem szczęściarą. Wróciłam do formy sprzed ciąży na kilka tygodni po pierwszym porodzie i na kilka miesięcy po drugim. Bez ćwiczeń i diety. Jakoś tak życie zaczęło być intensywniejsze po każdym dziecku, ciągle w ruchu, jakieś stresy i gładko poszło.

  Reply

  • Elwira
   13 września 2014 @ 09:41

   Szczęściara :)) Jak to zrobiłaś?

   Ja po pierwszym porodzie miałam podobnie, ale po drugim mam problemy z mięśniami brzucha. Więc muszę coś zrobić chociażby ze względu na zdrowie.

   Reply

  • Jak ona to robi
   14 września 2014 @ 21:44

   Szczęściara! Zazdraszczam 😉
   Ja po pierwszej ciąży też dosyć szybko wróciłam do formy. Przy drugiej waga zleciała, ale ciało wymaga trochę ćwiczeń.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *